אתגר 21 יום לגמילה מקפה

(גם אם ניסיתם להפסיק בעבר ולא הצלחתם להתמיד)

15
משימות יומיות
10
מתכונים
1
קבוצת תמיכה משוגעת

ב-3 השבועות של האתגר תקבלו:

אני מבטיח לשלוח לך את ההדרכה ואך ורק תוכן רלוונטי שיעזור לך לשפר את בריאותך.
בכל שלב תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה שלי בקליק אחד.

מנחה האתגר: יאיר גת

אני מלווה אנשים לאמץ הרגלי חיים מאוזנים, להחלים ולזכות מחדש בחופש שלהם דרך גישת הבריאות הטבעית בתהליך שינוי תודעתי, התנהגותי ורגשי.

בעשור האחרון סייעתי למאות אנשים בדרך להבראה בטיפולים פרטניים וקבוצתיים, חוגי בית, הרצאות וסדנאות מיוחדות (אפשר לקרוא עוד על התוצאות והחוויות של חלקם כאן למטה)

מטופלים שליוויתי מספרים

5/5

הפגישות היו עוצמתיות והמשיכו להדהד לי גם בבית… בזכותך אני עושה ניקיון נפשי, פנימי ופיזי ומתחברת מחדש לאני העליון שלי. אני מלאה אנרגיות, הרבה פחות כואב לי… זהו אחד מהתהליכים הכי חשובים שעברתי.

מיכל, תל-אביב
(החלמה מדלקת ניוונית)

5/5

אני מרגישה יותר טוב משהרגשתי אי פעם: אני חיונית, מלאת מרץ, יודעת להתמודד עם לחצים, משוחררת מרגשות שליליים… גם התסמינים הפיזיים התאימו את עצמם: השלשולים פסקו ואיתם הדימומים…

מרים, באר שבע
(החלמה מקוליטיס)

5/5

הדבר שהכי אהבתי בפגישות מולו היא הפתיחות והגמישות שלו למצוא את הדרך שנכונה לי… שהוא נותן לי מהידע שלו וממליץ לי על כלים, שיש לי את זכות הבחירה להחליט מה אני לוקחת ומה לא – ושהוא יהיה שם לעזור.

אורן, תל-אביב
(שיפור מדדי בדיקות דם)

5/5

ירדתי ממשקל 77 למשקל 58 מבלי לעשות דיאטה – אני אוכלת כמה שבא לי ואני לא רעבה בשביל לרזות. אחרי שכבר וויתרתי והזנחתי את המשקל כבר לא האמנתי שאחזור למשקל שלי בתיכון. יאיר עזר לי להבין שמגיע לי יותר…

עדי, רמת גן
(חזרה למשקל גוף תקין)

5/5

בכל מפגש נדהמתי לגלות ביטחון עצום וצניעות גדולה שהיוו עבורי קרקע יציבה ופורייה להחלמה

לאורך כל הדרך יאיר היה זמין ולכן הצלחתי לטפל בדברים באותו הרגע ולא לחכות למפגש הבא… הידע הרב שיש ברשותו איפשר לי למצוא את הכלים והשיטות שאני מתחברת אליהן, מה שהפך את התהליך לפרקטי עם יכולת ליישם ולהתנסות יד ביד עם יאיר וגם בעתיד לבד… כעת אני מרגישה מצוין, ללא צמחי מרפא/תרופות ובעיקר עם המון אושר וביטחון.

מעין, ראש העין
(החלמה מקוליטיס)

5/5

אני מרגישה מחוזקת בעקבות התהליך – הכאבים בפרקים נעלמו, למדתי לא לוותר על עצמי לעצמי, לאכול מתוך רעב אמיתי, להסתכל בצורה שונה על קונפליקטים בחיי, לדחות סיפוקים מיידים ושאפשר לשנות את המחשבות המעכבות… גם כשהתפזרתי, תמיד דאגת למקד אותי – תמיד עם המילה הנכונה ועם המון פירגון, ותמיד בהרגשה של דלת פתוחה וקבלה.

מ’, רעננה
(החלמה מדלקות פרקים)

5/5

סוף סוף אני מרגישה מסופקת, שבעה ומקורקעת כמו שלא הרגשתי הרבה זמן! תודה שהקשבת למה כן עובד לי ומה לא, ובחרת למצוא פתרונות רק מתוך הכן אפילו שהוא “מצומצם באפשרויות” – בלי לוותר על לנסות ולבחון דברים חדשים. תודה ממש שפתחת לי את הראש – שעדיין יש אפשרויות שלא ראיתי… תודה על ההקשבה והליווי לאורך הדרך, הזמינות והנכונות לעזור!

ס’, רמת גן
(איזון אכילה רגשית)

כל הזכויות שמורות ליאיר גת [פשוט בריא] 2021

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.