נעים להכיר

יאיר גת  יועץ בריאות טבעית ומלווה בתהליכי החלמה, התפתחות ותקשורת בין-אישית.
מנחה קבוצות טיפוליות, מומחה לשינוי התנהגותי ולשחרור דפוסי חשיבה מעכבים.

יאיר גת בתקשורת
כתבו עליי בתקשורת

גישת הבריאות הטבעית סייעה לי ולעשרות אלפים נוספים בארץ ובעולם לשנות את דרכם ולמצוא פיתרון טבעי, זול ופשוט למגוון מחלות ובעיות בריאות – מנזלת ועד סרטן – ולשפר משמעותית את איכות חייהם.

אני מאמין בכנות כי בריאות מיטבית היא זכות בסיסית של כל אדם באשר הוא וכנאמן הבריאות הטבעית – שמתי לעצמי כמטרה להנגיש את המידע לציבור הרחב, לחנך ולהדריך לרפואה מונעת, לאחריות אישית של כל אדם על גופו ועל נפשו ולהוות השראה ומודל לחיקוי לאורח חיים בריא עבור סביבתי הקרובה.

אשמח להכיר, להתחבר ולסייע במסע שלכם להחלמה ושינוי.

הסיפור האישי שלי

כל חיי סבלתי מבעיות רפואיות: מדלקות אזניים כרוניות, עודף משקל, לחץ דם גבוה, פריחות בעור וכאבי גב ומפרקים. ביקרתי אצל טובי המומחים אך מלבד מרשמים לתרופות, משככי כאבים והפניות לטיפולים נוספים לא קבלתי מענה אמיתי לבעיות מהן סבלתי. חלק מהרופאים טענו שמדובר בכאבי גדילה או עודף משקל שמקורו בגנטיקה וש”אין מה לעשות”.

התפנית

בקיץ 2006 סבלתי מכאבים כה עזים עד שלא הייתי מסוגל להרים את הידיים ועיניי היו אדומות ומודלקות. רופא העיניים שביקרתי הורה לי לקחת סטרואידים – אך הזהיר שאפסיק עם הכדורים לאחר שבוע – וכן שהמצב לא יפתר והדלקת תחזור… כך הבנתי שכל אותם כדורים ומשככי כאבים רק מטפלים בסימפטום ואינם נוגעים בשורש הבעיה והחלטתי לקחת אחריות על הבריאות שלי: התחלתי בתהליך ניקוי אינטנסיבי – שיניתי את התזונה שלי ובמשך 3 חודשי ניקוי הצלחתי להוריד 15 ק”ג ממשקלי וכל הכאבים מהם סבלתי נעלמו, עור הפנים הפך זוהר וצבע העיניים התבהר. הרגשתי קליל יותר ומלא אנרגיה. סוף סוף הבנתי שיש קשר הדוק בין אורח החיים שניהלתי למחלות מהן סבלתי ושיש דרך אחרת – פשוטה ובריאה – ללא תלות ברופאים ותרופות.

שליחות

החלטתי להרחיב את אופקיי בתחום הבריאות ובעשר השנים האחרונות אני חוקר את גישת הבריאות הטבעית, מתנסה בה בעצמי ומסייע לאחרים סביבי מתוך הידע והניסיון שצברתי בדרך: ממאות שעות מחקר עצמאי – בספרים וכתבי עת מקצועיים, מאמרים והרצאות של טובי המומחים בארץ ובעולם והוכשרתי כיועץ לבריאות טבעית בהנחייתו של הרב יובל הכהן אשרוב – מטפל בכיר בעל עשרות שנות ניסיון וממובילי הבריאות הטבעית בארץ וכפסיכותרפיסט הוליסטי לטיפול פרטני וקבוצתי. בנוסף השתלמתי והוכשרתי כמאמן לבריאות בגישה המוטיבציונית וכן כמאמן בשיטת ISAI לתנועה, אמנויות לחימה ופיתוח גוף בהדרכתו של מייסד השיטה מוניה גורליק, בסדנאות וקורסים בגישת התקשורת המקרבת ובליווי לניקוי רעלים בחוות הבריאות מצפה אלומות, במקביל לעבודה בקליניקה פרטית בפרדס חנה, בתל-אביב ובליווי אונליין למטופלים בארץ ובחו”ל. אני משלב את הנסיון שצברתי בניתוח מערכות והובלת שינויים ארגוניים מעולם ההייטק עם כלי הובלה, הנחייה ואימון על מנת לסייע לאנשים לבצע שינוי מחשבתי, התנהגותי ורגשי ולעורר בהם מוטיבציה פנימית להטמיע את השינוי בחייהם.

הכשרות מקצועיות

השכלה פורמלית

2006-2010 אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

B.Sc הנדסת תעשיה וניהול בהתמחות מערכות מידע

2011-2014 אוניברסיטת תל-אביב

M.A לימודי איכות הסביבה בהתמחות כלכלה וניהול משאבי טבע