שלב 1: צפו בהדרכה

*מקורות וחומרים לעיון נוסף בתחתית העמוד

שלב 2: רוצה שאעזור לך להחלים או להשתחרר מהתלות בכדורים?

אני יכול לעזור לך להגיע לבריאות שלמה ולהתמיד בדרך לאורך שנים,
בלי להרגיש לבד, להתייאש או לקפוץ משיטת טיפול אחת לשנייה
ומבלי להיות תלוי בכדורים, תרופות או צמחי מרפא – עם ליווי אישי ותמיכה מלאה לכל אורך התהליך.

אני מזמין אותך לקבוע איתי שיחת ייעוץ בת 30 דק’
בה נכיר יותר לעומק,
נבחן יחד את המצב הקיים ואת הצרכים המיוחדים שלך
ובמידה ואוכל לסייע אישית נ
דבר על פרטי תכנית הליווי שלי ועל התוצאות שאוכל לעזור לך להשיג.

לתיאום שיחת ייעוץ (ללא התחייבות):

מטופלים שליוויתי מספרים על התהליך והתוצאות:

5/5

הפגישות היו עוצמתיות והמשיכו להדהד לי גם בבית… בזכותך אני עושה ניקיון נפשי, פנימי ופיזי ומתחברת מחדש לאני העליון שלי. אני מלאה אנרגיות, הרבה פחות כואב לי… זהו אחד מהתהליכים הכי חשובים שעברתי.

מיכל, תל-אביב
(החלמה מדלקת ניוונית)

5/5

אני מרגישה יותר טוב משהרגשתי אי פעם; אני חיונית, מלאת מרץ, יודעת להתמודד עם לחצים, משוחררת מרגשות שליליים… גם התסמינים הפיזיים התאימו את עצמם: השלשולים פסקו ואיתם הדימומים…

מרים, באר שבע
(החלמה מקוליטיס)

5/5

ירדתי ממשקל 77 למשקל 58 מבלי לעשות דיאטה – אני אוכלת כמה שבא לי ואני לא רעבה בשביל לרזות. אחרי שכבר וויתרתי והזנחתי את המשקל כבר לא האמנתי שאחזור למשקל שלי בתיכון. יאיר עזר לי להבין שמגיע לי יותר…

עדי, רמת גן
זרה למשקל גוף תקין)

5/5

אני מרגישה מחוזקת בעקבות התהליך – הכאבים בפרקים נעלמו, למדתי לא לוותר על עצמי לעצמי, לאכול מתוך רעב אמיתי, להסתכל בצורה שונה על קונפליקטים בחיי, לדחות סיפוקים מיידים ושאפשר לשנות את המחשבות המעכבות… גם כשהתפזרתי, תמיד דאגת למקד אותי – תמיד עם המילה הנכונה ועם המון פירגון, ותמיד בהרגשה של דלת פתוחה וקבלה.

מ’, רעננה
(החלמה מדלקות פרקים)

5/5

רוצה להיות סיפור ההצלחה הבא?

5/5

הדבר שהכי אהבתי בפגישות מולו היא הפתיחות והגמישות שלו למצוא את הדרך שנכונה לי… שהוא נותן לי מהידע שלו וממליץ לי על כלים, שיש לי את זכות הבחירה להחליט מה אני לוקחת ומה לא – ושהוא יהיה שם לעזור.

אורן, תל-אביב
(שיפור מדדי בדיקות דם)

5/5

כבר תקופה שאני רוצה לגעת ולבחון את ההשמנה והיחסים שלי עם אוכל ויאיר הוא הדמות הנכונה לזה. למי שרוצה לגעת בדברים באמת, שידבר עם יאיר: הבחור יצירתי, שופע בידע ונתן לי הרבה כלים חדשים לדרך.

אלון, פרדס חנה
(איזון אכילה רגשית)

5/5

חווינו תהליך אישי, ידידותי ומקצועי המאפשר לבצע צעדים מעשיים – אנחנו מכינים יותר אוכל בריא בבית וצמצמנו משמעותית את צריכת המזונות המזיקים. נרשמה הצלחה גם בקרב יורשי העצר המפונקים!

יעל ואורן, לוד
(תהליך משפחתי)

5/5

סוף סוף אני מרגישה מסופקת, שבעה ומקורקעת כמו שלא הרגשתי הרבה זמן! תודה שהקשבת למה כן עובד לי ומה לא, ובחרת למצוא פתרונות רק מתוך הכן אפילו שהוא “מצומצם באפשרויות” – בלי לוותר על לנסות ולבחון דברים חדשים. תודה ממש שפתחת לי את הראש – שעדיין יש אפשרויות שלא ראיתי… תודה על ההקשבה והליווי לאורך הדרך, הזמינות והנכונות לעזור!

ס’, רמת גן
(איזון אכילה רגשית)

5/5

אחרי כחודש כמעט כל הערכים שלי השתפרו: הטריגליצרידים ירדו מ-267 ל-134, הסוכר מ-92 ל-78, הברזל עלה מ-48 ל-72, מאגרי הברזל עלו מ-23 ל-42, תיפקוד בלוטת התריס שלי השתפר… תודה יאיר על ההכוונה!

בקי, ירושלים
(שיפור מדדי בדיקות דם)

הדרכות ומקורות לעיון נוסף:

כל הזכויות שמורות ליאיר גת (“פשוט בריא”) 2021

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.