"לגדל ילדים בריאים" (16.2.22)
סדרת הדרכות אונליין להורים לילדים ונוער

איך לעזור לילדינו להימנע ממחלות כרוניות ועודף משקל
ולהיגמל מהתמכרויות למזון מעובד ומזיק

מה נלמד?

הכניסו כאן את הפרטים כדי להירשם ל-8 ההדרכות

אנו מבטיחים לשלוח לך אך ורק תוכן רלוונטי שיעזור לך לשפר את בריאות המשפחה. בכל שלב תוכל/י להסיר את עצמך מרשימת הדיוור בקליק אחד.

מעבירים את ההדרכות:

גילי חדש

נטורופתית
ואירידיולוגית קלינית

אני מאפשרת לילדים ונוער לרדת במשקל ולהעצים את הביטחון האישי ללא מאבקים וספירת קלוריות.

יאיר גת

יועץ בריאות טבעית ופסיכותרפיסט הוליסטי

אני מלווה הורים להטמיע הרגלי חיים מאוזנים עבור משפחתם ולסייע לילדיהם להימנע ולהחלים ממחלות כרוניות.

תוכן 8 פרקי הסדרה (לחצו על הכותרת להרחבה...)

כיצד הכניסה המהפכה התעשייתית את הסוכר לחיינו, איך מרדימים אותנו עם סימון מוצרים ברשתות השיווק, מהם הנזקים הגופניים והרגשיים שבצריכת מזון מעובד וכיצד ניתן להימנע או למזער אותם?

כיצד משפיעה הסביבה שבה הילדים חיים על הרגלי הצריכה שלהם? איך להתארגן בצורה חכמה סביב ימי הולדת/מסיבות/טיולים וכיצד ניתן לרתום את אנשי החינוך, ההורים של החברים והמשפחה המורחבת כדי לייצר סביבה תומכת בריאות עבור הילדים?

נכיר את הקשר הלא מדובר שבין עודף משקל ותת משקל כתוצאה מתת תזונה, מהי הטעות הנפוצה שאנחנו עושים כשאנחנו מנסים להרכיב תפרט מאוזן בבית,  איך לעזור לילדינו לחדד את מנגנון השובע והרעב שלהם ומהן ההשפעות הרגשיות והפיזיולוגיות של שומן עודף בגוף?

מהן “בדיקות השגרה” המומלצות עבור הילדים שלנו, באיזו תדירות כדאי לקיימן ומה בדיוק לבקש מהרופא המטפל? מהם תמרורי האזהרה הנפוצים אליהם יש לשים לב? מה אנחנו מפספסים כשאנחנו חושבים ש”הכל בסדר” ומה הבדיקות מגלות לכם על מצבכם הבריאותי?

איך לבחור איש מקצוע שנכון עבורכם ועבור הילדים שלכם? איך לוקחים חלק אקטיבי בטיפול ושומרים על הגבולות שלכם כהורים? תמרורי אזהרה נפוצים שכדאי לשים אליהם לב בבחירת גורם טיפולי ותוך כדי הטיפול והחשיבות שבטיפול עצמי כדי להוות קרקע יציבה בבית עבור הילדים.

מה הקשר בין שינה וחיזוק מערכת החיסון של הילדים שלנו? איך שינה איכותית משפיעה על הגדילה שלהם ועל בעיות נפוצות כגון קשב וריכוז, עודף משקל, ויסות רגשי ואכילה רגשית? איך משפרים את איכות השינה של הילדים באמצעים פשוטים וללא התערבות תרופתית?

מדוע הדור הנוכחי פחות ופחות פעיל גופנית? מהי ההשפעה של אורח חיים שאינו פעיל על מערכת החיסון, מערכת הנשימה, בעיות אורתופדיות, פציעות וחוסר ויסות רגשי?

איך בוחרים פעילות מתאימה לילד וכיצד מתאימים את הפעילות למזג האוויר, עונות השנה ושעות היום? כיצד להימנע מעומס פעילות ואיך אפשר לקיים שגרת הזנה, פעילות ומנוחה (בבית ומחוצה לו) שתיטיב עם בריאות הילדים?

כל הזכויות שמורות ליאיר גת וגילי חדש 2022

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.