הדרכה חינם:

איך להניע תהליך של שינוי בריאותי
ולהתמיד בו לאורך זמן (ללא ויתורים כואבים)

בהדרכה נלמד:

הכניסו כאן את הפרטים ואשלח לכם את ההדרכה למייל:

מעביר את ההדרכה: יאיר גת

אני מלווה אנשים לאמץ הרגלי חיים מאוזנים, להחלים ולזכות מחדש בחופש שלהם דרך גישת הבריאות הטבעית בתהליך שינוי תודעתי, התנהגותי ורגשי.

בעשור האחרון סייעתי למאות אנשים בדרך להבראה בטיפולים פרטניים וקבוצתיים, חוגי בית, הרצאות וסדנאות מיוחדות (אפשר לקרוא עוד על התוצאות והחוויות של חלקם כאן למטה)

מטופלים שליוויתי מספרים

5/5

הפגישות היו עוצמתיות והמשיכו להדהד לי גם בבית… אני רוצה להגיע לאיכות חיים מיטבית ובזכותך אני עושה ניקיון נפשי, פנימי ופיזי ומתחברת מחדש לאני העליון שלי. זהו אחד מהתהליכים הכי חשובים שעברתי

מיכל, תל-אביב
(החלמה מדלקת ניוונית)

5/5

ירדתי ממשקל 77 למשקל 58 מבלי לעשות דיאטה – אני אוכלת כמה שבא לי ואני לא רעבה בשביל לרזות. אחרי שכבר וויתרתי והזנחתי את המשקל כבר לא האמנתי שאחזור למשקל שלי בתיכון. יאיר עזר לי להבין שמגיע לי יותר…

עדי, רמת גן
(חזרה למשקל גוף תקין)

5/5

הדבר שהכי אהבתי בפגישות מולו היא הפתיחות והגמישות שלו למצוא את הדרך שנכונה לי… שהוא נותן לי מהידע שלו וממליץ לי על כלים, שיש לי את זכות הבחירה להחליט מה אני לוקחת ומה לא – ושהוא יהיה שם לעזור.

אורן, תל-אביב
(שיפור מדדי בדיקות דם)

5/5

כבר בפגישה הראשונה יצאתי מלאת תקווה וחדורת אמונה, חיובית ואופטימית. מאותו רגע יאיר היה שותף מלא לכל התהליכים שעברתי, הן הנפשיים והפיזיים. הוא תמיד היה זמין לכל שאלה, תמך והאמין בי במאת האחוזים, חקר וניסה למצוא את הדרכים שייטיבו עמי בצורה המרבית ויובילו לשינוי הדרגתי ונכון.

מרים, באר שבע
(החלמה מקוליטיס)

5/5

אני מרגישה מחוזקת בעקבות התהליך – הכאבים בפרקים נעלמו, למדתי לא לוותר על עצמי לעצמי, לאכול מתוך רעב אמיתי, להסתכל בצורה שונה על קונפליקטים בחיי, לדחות סיפוקים מיידים ושאפשר לשנות את המחשבות המעכבות… גם כשהתפזרתי, תמיד דאגת למקד אותי – תמיד עם המילה הנכונה ועם המון פירגון, ותמיד בהרגשה של דלת פתוחה וקבלה.

מ', רעננה
(החלמה מדלקות פרקים)

5/5

סוף סוף אני מרגישה מסופקת, שבעה ומקורקעת כמו שלא הרגשתי הרבה זמן! תודה שהקשבת למה כן עובד לי ומה לא, ובחרת למצוא פתרונות רק מתוך הכן אפילו שהוא "מצומצם באפשרויות" – בלי לוותר על לנסות ולבחון דברים חדשים. תודה ממש שפתחת לי את הראש – שעדיין יש אפשרויות שלא ראיתי… תודה על ההקשבה והליווי לאורך הדרך, הזמינות והנכונות לעזור!

ס', רמת גן
(איזון אכילה רגשית)

כל הזכויות שמורות ליאיר גת [פשוט בריא] 2021

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.