המלצות ועדויות החלמה

כבר בפגישה הראשונה יצאתי מלאת תקווה וחדורת אמונה, חיובית ואופטימית. מאותו רגע יאיר היה שותף מלא לכל התהליכים שעברתי, הן הנפשיים והפיזיים. הוא תמיד היה זמין לכל שאלה, תמך והאמין בי במאת האחוזים, חקר וניסה למצוא את הדרכים שייטיבו עמי בצורה המרבית ויובילו לשינוי הדרגתי ונכון. נכון להיום, אני מרגישה יותר טוב משהרגשתי אי פעם; אני חיונית, מלאת מרץ, יודעת להתמודד עם לחצים, משוחררת מרגשות שליליים (עד כמה שניתן כמובן), מעריכה את עצמי ומחוברת מאוד לגוף שלי. וכמובן שגם התסמינים הפיזיים התאימו את עצמם: השלשולים פסקו ואיתם הדימומים...

מרים, באר שבע

בכל מפגש נדהמתי לגלות ביטחון עצום וצניעות גדולה שהיוו עבורי קרקע יציבה ופוריה להחלמה. בכל מפגש הרגשתי שאני משחררת משהו ויוצאת עם עוד הרבה רעיונות ומחשבות איך להחלים.
לאורך כל הדרך יאיר היה זמין ולכן הצלחתי לטפל בדברים באותו הרגע ולא לחכות למפגש הבא... הידע הרב שיש ברשותו בתחומים שונים איפשר לי למצוא את הכלים והשיטות שאני מתחברת אליהן, מה שהפך את התהליך לפרקטי עם יכולת ליישם ולהתנסות יד ביד עם יאיר וגם בעתיד לבד... כעת אני מרגישה מצויין, ללא צמחי מרפא/תרופות ובעיקר עם המון אושר וביטחון.

מעין, ראש העין

אני מלאה אנרגיות, הרבה פחות כואב לי... ואני מבינה שאני בדרך הנכונה, שאני לא רוצה לחזור אחורה… אהבתי את היכולת שלך לשקף, להאיר ולהוביל סיטואיציות שהעליתי בפגישות לרמות יותר עמוקות במחשבה שלי דרך כלים מגוונים – כך שאפשרתי לעצמי להסתכל אחרת על המצב הבריאותי ועל ההתמודדות שלי. הפגישות היו עוצמתיות והמשיכו להדהד לי גם בבית אני רוצה להגיע לאיכות חיים מיטבית ובזכותך אני עושה ניקיון נפשי, פנימי ופיזי ומתחברת מחדש לאני העליון שלי. זהו אחד מהתהליכים הכי חשובים שעברתי – אני חווה את עצמי כאדם הרבה יותר שמח, סקרן ומתפתח… ואני נהנית מהדרך…

מיכל, תל אביב

יאיר, יוצא לי לספר לא מעט כמה אני מודה לך, אבל נדמה לי שלעולם לא אצליח לגמול לך, על זה שהיית דבר כ"כ נכון ברגע הנכון. ההיכרות שלנו היתה קצרה, אבל יקרה לי מאוד. העצות הטובות שלך לא רק הכניסו אותי למסלול ששיפר לעין ערוך את הבריאות שלי, הן גם שינו את מסלול חיי. על זה שהיית זה שפתח בפני את השער לחיים נטולי כאב, שהיית השראה בתזונה, בהיגיינה, באקולוגיה, בבחירת מקצוע לעתיד – אהיה חייבת לך תמיד.

יאיר הוא לא עוד תזונאי שיגיד לכם מה לאכול ומה לא לאכול: לפני הכל הוא רואה את האדם שבך, מתעניין ושואל על חייך, גם בפן הפיזי וגם בפן הרגשי. הוא מבין ועוזר לך להבין איך הכל קשור להכל- הגוף, הנפש, התזונה. הדבר שהכי אהבתי בפגישות מולו היא הפתיחות והגמישות שלו למצוא את הדרך שנכונה לי. היה לו חשוב שאדע שהוא נותן לי מהידע שלו וממליץ לי על כלים, שכדאי לי לבדוק אותם ושיש לי את זכות הבחירה להחליט מה אני לוקחת ומה לא - והוא יהיה שם לעזור. חוץ מזה, אכלתי אצלו את הגלידות הטבעיות והבריאות הכי טעימות אי פעם! ממליצה לפגוש אותו.

אורן, תל אביב

לא היו לי ציפיות להצליח אחרי שכבר וויתרתי שנים. חשבתי שאני פשוט בחורה מלאה ואין לי איך לרזות. כל החיים עשיתי המון דיאטות ותמיד הייתי רעבה... יאיר הרגיע אותי ואמר שהכל בסדר… עד שפתאום היה לי רצון לנסות… לבדוק אם אני מסוגלת בלי קפה, בלי חטיפים, לחם ועוד כל מיני רעלנים... אחרי כעשרה חודשים: ירדתי ממשקל 77 למשקל 58 מבלי לעשות דיאטה – אני אוכלת כמה שבא לי ואני לא רעבה בשביל לרזות אחרי שכבר וויתרתי והזנחתי את המשקל כבר לא האמנתי שאחזור למשקל שלי בתיכון. יאיר עזר לי להבין שמגיע לי יותר: משהו שחשבתי שכבר לא אזכור בחיים.

עדי, תל אביב

חלפו שלשה חודשים מיום שהגעתי אליך ליעוץ טיפול כשגירוד טורדני השתלט על כל גופי...
בסבלנות הקשבת לשטף הדיבור שלי, להיסוסים ואולי שמת לב גם לאי הביטחון גם בדרך הזאת... ואז הצגת שיטה אחת והדגמה והיה לי זמן להפנים ולהתיחס ביני לביני
ועוד שיטה להרפיה
ועוד מחשבה משותפת ונשימה.
ושבועיים לפני תום שלשת החודשים, התפלאתי לגלות שהגירוד נסוג עד שנעלם. כנראה שזה מה שעזר: הרפיה והפנמה ועוד ועוד... תודה רבה רבה!

יערה, קיסריה

בזכות האישיות המדהימה שלו ויחד עם הידע המקצועי המרשים בתחומים שונים, מצליח יאיר לעשות אינטגרציה מופלאה בין טיפול פסיכותרפי לייעוץ בריאותי, ולשלבם לכדי טיפול כולל ומעמיק שנותן מענה לצרכים המגוונים והייחודיים של כל מטופל. מבחינה אישית, יאיר העניק לי כלים רבים הנוגעים לתחומי חיים שונים ועוזרים לי כיום (וגם בהמשך חיי) להתמודד עם האתגרים שהחיים המערביים מזמנים. המקצועיות, היצירתיות הטיפולית והאותנטיות שלו תורמים לקשר הבריא של מטפל-מטופל ומאפשרים שינוי אמיתי אצל המטופל. כל מפגש עם יאיר עזר לי לדייק את הדרך שבה אני הולכת, להסתכל על המסע שאני עוברת בצורה שונה ובריאה יותר, לקבל ולאהוב את עצמי באמת וללא התניות.

סוף סוף אני מרגישה מסופקת, שבעה ומקורקעת כמו שלא הרגשתי הרבה זמן! תודה שהקשבת למה כן עובד לי ומה לא, ובחרת למצוא פתרונות רק מתוך הכן אפילו שהוא "מצומצם באפשרויות" - בלי לוותר על לנסות ולבחון דברים חדשים. תודה ממש שפתחת לי את הראש – שעדיין יש אפשרויות שלא ראיתי... תודה על ההקשבה והליווי לאורך הדרך, הזמינות והנכונות לעזור! שמחה ממש להמליץ עליך ולשתף שהליווי איתך עוזר לי... וסקרנית לראות לאן עוד התהליך הפיזי יתפתח.

ס', רמת גן

אני מרגישה מחוזקת בעקבות התהליך – הכאבים בפרקים נעלמו, למדתי לא לוותר על עצמי לעצמי, לאכול מתוך רעב אמיתי, להסתכל בצורה שונה על קונפליקטים בחיי, לדחות סיפוקים מיידים ושהבעיה היא לא אני – אלא הפרשנות שלי לאירועים סביבי ושאפשר לשנות את המחשבות המעכבות… גם כשהתפזרתי, תמיד דאגת למקד אותי – תמיד עם המילה הנכונה ועם המון פירגון, ותמיד בהרגשה של דלת פתוחה וקבלה. המון תודה!

מ', רעננה

כבר תקופה שאני רוצה לגעת ולבחון את ההשמנה והיחסים שלי עם אוכל ויאיר הוא הדמות הנכונה לזה. מפגש מרתק ופותח לב היה...
למי שרוצה לגעת בדברים באמת, שידבר עם יאיר: הבחור יצירתי, שופע בידע ונתן לי הרבה דברים חדשים לדרך.

תהליך הליווי היה מחכים ומועיל ומאוד – לא הרגשנו דחיפה בכיוון מסוים אלא התייחסות למקום בו אנחנו נמצאים ועד לשלב אליו אנו רוצים להתקדם בדרך לתזונה בריאה.
חווינו תהליך אישי, ידידותי ומקצועי המאפשר לבצע צעדים מעשיים – אנחנו מכינים יותר אוכל בריא בבית וצמצמנו משמעותית את צריכת המזונות המזיקים. נרשמה הצלחה גם בקרב יורשי העצר המפונקים!

אורן ויעל, לוד

תודה על הייעוץ, הליווי וההדרכה… למדתי המון דרכך על לכבד את הגוף שלי, להקשיב ללב ולאכול פשוט בריא!

סיגלית, תל אביב

תשמע זה לקח קצת זמן אבל הפצע בפנים של הילדה נרפא, היציאות שלה הסתדרו לגמרי והכי מגניב זה שהילדים אוכלים הרבה יותר פירות וירקות… הם אוכלים סלרי חי! זו גאולה! 🙂

יעל ואורן, רמת גן

אחרי כחודש כמעט כל הערכים שלי השתפרו: הטריגליצרידים ירדו מ-267 ל-134, הסוכר מ-92 ל-78, הברזל עלה מ-48 ל-72, מאגרי הברזל עלו מ-23 ל-42, תיפקוד בלוטת התריס שלי השתפר
תודה יאיר על ההכוונה!

בקי, ירושלים

איך אפשר שלא להתאהב בו?? לא יכולה לתאר אפילו במילים את רוחב הלב ואת הרצון הכל כך עז שיש ליאיר לתת.
רק תתנו לו להעניק לכם, ותקבלו את חייכם בריאים ומאושרים בחזרה 🙂

רוצה להצטרף לתכנית?

מלא/י את הטופס לשיחת התאמה ללא התחייבות