המלצות ועדויות החלמה

5/5

הפגישות היו עוצמתיות והמשיכו להדהד לי גם בבית… בזכותך אני עושה ניקיון נפשי, פנימי ופיזי ומתחברת מחדש לאני העליון שלי. אני מלאה אנרגיות, הרבה פחות כואב לי… זהו אחד מהתהליכים הכי חשובים שעברתי.

מיכל, תל-אביב
(החלמה מדלקת ניוונית)

5/5

אני מרגישה יותר טוב משהרגשתי אי פעם; אני חיונית, מלאת מרץ, יודעת להתמודד עם לחצים, משוחררת מרגשות שליליים… גם התסמינים הפיזיים התאימו את עצמם: השלשולים פסקו ואיתם הדימומים…

מרים, באר שבע
(החלמה מקוליטיס)

5/5

ירדתי ממשקל 77 למשקל 58 מבלי לעשות דיאטה – אני אוכלת כמה שבא לי ואני לא רעבה בשביל לרזות. אחרי שכבר וויתרתי והזנחתי את המשקל כבר לא האמנתי שאחזור למשקל שלי בתיכון. יאיר עזר לי להבין שמגיע לי יותר…

עדי, רמת גן
זרה למשקל גוף תקין)

בזכות האישיות המדהימה שלו ויחד עם הידע המקצועי המרשים בתחומים שונים, מצליח יאיר לעשות אינטגרציה מופלאה בין טיפול פסיכותרפי לייעוץ בריאותי, ולשלבם לכדי טיפול כולל ומעמיק שנותן מענה לצרכים המגוונים והייחודיים של כל מטופל. מבחינה אישית, יאיר העניק לי כלים רבים הנוגעים לתחומי חיים שונים ועוזרים לי כיום (וגם בהמשך חיי) להתמודד עם האתגרים שהחיים המערביים מזמנים. המקצועיות, היצירתיות הטיפולית והאותנטיות שלו תורמים לקשר הבריא של מטפל-מטופל ומאפשרים שינוי אמיתי אצל המטופל. כל מפגש עם יאיר עזר לי לדייק את הדרך שבה אני הולכת, להסתכל על המסע שאני עוברת בצורה שונה ובריאה יותר, לקבל ולאהוב את עצמי באמת וללא התניות.

5/5

יאיר, יוצא לי לספר לא מעט כמה אני מודה לך, אבל נדמה לי שלעולם לא אצליח לגמול לך, על זה שהיית דבר כ”כ נכון ברגע הנכון. ההיכרות שלנו היתה קצרה, אבל יקרה לי מאוד. העצות הטובות שלך לא רק הכניסו אותי למסלול ששיפר לעין ערוך את הבריאות שלי, הן גם שינו את מסלול חיי. על זה שהיית זה שפתח בפני את השער לחיים נטולי כאב, שהיית השראה בתזונה, בהיגיינה, באקולוגיה, בבחירת מקצוע לעתיד – אהיה חייבת לך תמיד.

סיון, רמת גן
(החלמה מפיברומיאלגיה)

5/5

בכל מפגש נדהמתי לגלות ביטחון עצום וצניעות גדולה שהיוו עבורי קרקע יציבה ופורייה להחלמה

לאורך כל הדרך יאיר היה זמין ולכן הצלחתי לטפל בדברים באותו הרגע ולא לחכות למפגש הבא… הידע הרב שיש ברשותו איפשר לי למצוא את הכלים והשיטות שאני מתחברת אליהן, מה שהפך את התהליך לפרקטי עם יכולת ליישם ולהתנסות יד ביד עם יאיר וגם בעתיד לבד… כעת אני מרגישה מצוין, ללא צמחי מרפא/תרופות ובעיקר עם המון אושר וביטחון.

מעין, ראש העין
(החלמה מקוליטיס)

5/5

חלפו שלשה חודשים מיום שהגעתי אליך ליעוץ טיפול כשגירוד טורדני השתלט על כל גופי… 

בסבלנות הקשבת לשטף הדיבור שלי, להיסוסים ואולי שמת לב גם לאי הביטחון גם בדרך הזאת…

ואז הצגת שיטה אחת והדגמה והיה לי זמן להפנים ולהתייחס ביני לביני ועוד שיטה להרפיה ועוד מחשבה משותפת ונשימה.

 ושבועיים לפני תום שלשת החודשים, התפלאתי לגלות שהגירוד נסוג עד שנעלם.

יערה, קיסריה
(החלמה מגרד כרוני)

תשמע זה לקח קצת זמן אבל הפצע בפנים של הילדה נרפא, היציאות שלה הסתדרו לגמרי והכי מגניב זה שהילדים אוכלים הרבה יותר פירות וירקות…

5/5

הדבר שהכי אהבתי בפגישות מולו היא הפתיחות והגמישות שלו למצוא את הדרך שנכונה לי… שהוא נותן לי מהידע שלו וממליץ לי על כלים, שיש לי את זכות הבחירה להחליט מה אני לוקחת ומה לא – ושהוא יהיה שם לעזור.

אורן, תל-אביב
(שיפור מדדי בדיקות דם)

5/5

כבר תקופה שאני רוצה לגעת ולבחון את ההשמנה והיחסים שלי עם אוכל ויאיר הוא הדמות הנכונה לזה. למי שרוצה לגעת בדברים באמת, שידבר עם יאיר: הבחור יצירתי, שופע בידע ונתן לי הרבה כלים חדשים לדרך.

אלון, פרדס חנה
(איזון אכילה רגשית)

5/5

חווינו תהליך אישי, ידידותי ומקצועי המאפשר לבצע צעדים מעשיים – אנחנו מכינים יותר אוכל בריא בבית וצמצמנו משמעותית את צריכת המזונות המזיקים. נרשמה הצלחה גם בקרב יורשי העצר המפונקים!

יעל ואורן, לוד
(תהליך משפחתי)

תודה על הייעוץ, הליווי וההדרכה… למדתי המון דרכך על לכבד את הגוף שלי, להקשיב ללב ולאכול פשוט בריא!

5/5

אחרי כחודש כמעט כל הערכים שלי השתפרו: הטריגליצרידים ירדו מ-267 ל-134, הסוכר מ-92 ל-78, הברזל עלה מ-48 ל-72, מאגרי הברזל עלו מ-23 ל-42, תיפקוד בלוטת התריס שלי השתפר… תודה יאיר על ההכוונה!

בקי, ירושלים
(שיפור מדדי בדיקות דם)

5/5

אני מרגישה מחוזקת בעקבות התהליך – הכאבים בפרקים נעלמו, למדתי לא לוותר על עצמי לעצמי, לאכול מתוך רעב אמיתי, להסתכל בצורה שונה על קונפליקטים בחיי, לדחות סיפוקים מיידים ושאפשר לשנות את המחשבות המעכבות… גם כשהתפזרתי, תמיד דאגת למקד אותי – תמיד עם המילה הנכונה ועם המון פירגון, ותמיד בהרגשה של דלת פתוחה וקבלה.

מ’, רעננה
(החלמה מדלקות פרקים)

5/5

סוף סוף אני מרגישה מסופקת, שבעה ומקורקעת כמו שלא הרגשתי הרבה זמן! תודה שהקשבת למה כן עובד לי ומה לא, ובחרת למצוא פתרונות רק מתוך הכן אפילו שהוא “מצומצם באפשרויות” – בלי לוותר על לנסות ולבחון דברים חדשים. תודה ממש שפתחת לי את הראש – שעדיין יש אפשרויות שלא ראיתי… תודה על ההקשבה והליווי לאורך הדרך, הזמינות והנכונות לעזור!

ס’, רמת גן
(איזון אכילה רגשית)

איך אפשר שלא להתאהב בו?? לא יכולה לתאר אפילו במילים את רוחב הלב ואת הרצון הכל כך עז שיש ליאיר לתת.
רק תתנו לו להעניק לכם, ותקבלו את חייכם בריאים ומאושרים בחזרה 🙂

רוצה לשמוע עוד

מלא/י את הטופס לשיחת היכרות ללא התחייבות