ירידה ספונטנית במשקל

ממש לפני כניסת החג קבלתי מתנה משמחת במיוחד: אישה צעירה שליוויתי בתהליך הבראה שלחה לי הודעה מרגשת אודות ההתקדמות שלה. התהליך שהחל כבקשה לשינוי הרגלי תזונה וירידה במשקל הפך מהר מאוד לתהליך עומק בו ביררנו פחדים ומחשבות שעיכבו אותה והשפיעו על מצבה הבריאותי במשך שנים. במשך 7 שבועות רצופים לא דיברנו על תפריט או שינוי תזונתי כלל – והתוצאות היו לא פחות ממדהימות (!)

להלן ההודעה המרגשת מהצעירה (שביקשה להישאר בעילום שם) – מקווה שתשמח ותרגש גם אתכם ותיתן לכם השראה במסע האישי שלכם להבראה:

כשהתחלתי תהליך בעזרת יאיר לא חשבתי שאצליח לרדת במשקל לא היו לא ציפיות להצליח. הגעתי לתהליך הזה אחרי שכבר וויתרתי שנים שחשבתי שפשוט אני בחורה מלאה ואין לי איך לרזות. כל החיים עשיתי המון דיאטות ותמיד הייתי רעבה בשביל קצת לרדת במשקל. הייתי אוכלת המון שטויות ולא האמנתי שיש סיכוי שאני לא ארגיש צורך למתוק ולחטיפים. כל פעם אמרתי ליאיר שאני כנראה לא אהיה רואו והוא הרגיע אותי ואמר שהכל בסדר .. 🙂 עד שפשוט עם עצמי כל פעם היה לי פתאום רצון לנסות. רצון לבדוק אם אני מסוגלת בלי קפה , חטיפים, לחם ועוד כל מיני רעלנים.. והיום אחרי בערך עשרה חודשים.. ירדתי ממשקל 77 למשקל 58 מבלי לעשות דיאטה. אני אוכלת כמה שבא לי ואני לא רעבה בשביל לרזות. אני פשוט בוחרת באוכל איכותי שמזין אותי. פעם הייתי אוכלת כי טעים והיום אני בוחרת אוכל לפי מה שיזין אותי (כמובן שגם טעים לי ) אחרי שכבר וויתרתי והזנחתי את המשקל כבר לא האמנתי שאחזור למשקל שלי בתיכון. יאיר עזר לי להבין שמגיע לי יותר. משהו שחשבתי שכבר לא אזכור בחיים.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email