החזר ביטוחי על מפגשים טיפוליים!

לאחרונה עברנו תקופה מאתגרת בה חלקנו עדיין לא מצליחים להתאושש (פיזית, רגשית או כלכלית) ולחזור לשיגרה.
אם גם אתם מחכים זמן רב להתחיל בתכנית ליווי אישית חדשה בהנחייתי אך חוששים לפרנסתכם או שאולי העסק שלכם נפגע בגלל ההנחיות המגבילות של הממשלה – ייתכן ואתם זכאים לקבל החזרים של עד 50% בגין טיפולים ברפואה משלימה בגין ביטוח בריאות.

כשרק התחלתי את צעדיי הראשונים בעולם הטיפול, ביטוח בריאות למקצועות הרפואה המשלימה היה נחלתם של ארגוני בריאות גדולים ומבוססים בלבד (“מכבי טבעי”/”מאוחדת משלימה” וכו’);
מטופלים נאלצו להתפשר על אופי הטיפול והמטפלים שחתמו על הסכם מול מרכזי הבריאות הגדולים (בד”כ מטפלים עם ניסיון מועט) ואילו המטפלים עצמם נאצלו לסבול תנאים לא פשוטים של שעות עבודה ארוכות ושכר לא מתגמל, לעיתים תוך התערבות גסה של מנהלי המרפאות באופי הטיפול עצמו ומגבלות זמן בלתי אפשריות שהוכתבו להם על מנת “למקסם” את רווחי המרפאה.

כך יצא שמטפלים ומטפלות מוכשרים קיבלו חשיפה מעטה יחסית, מטופלים קיבלו שירות נחות, וכמובן הפן הכלכלי היווה חסם רציני למטופלים שרצו לשפר את בריאותם – אך ידם לא היתה משגת…

הרפורמה בענף ביטוח הבריאות מ-2016 שינתה זאת: בפני כל אדם נפתחה האפשרות לרכוש פוליסת בריאות בסיסית מצומצמת ועדיין לזכות בהחזרים משמעותיים עבור טיפולים ברפואה משלימה לבחירתו. גם המטפלים שוחררו מהעול של חתימת חוזה מחייב עם מעסיק ויכלו להמשיך להנות מתנאים של עצמאי תוך כדי האפשרות להתקשר ישירות לחברות ביטוח לרפואה משלימה.

גם אם אינכם מכוסים כיום, כמעט כל חברות הביטוח (AIG, הראל, מדנס, איילון ועוד) מאפשרות לרכוש כתב שירות רפואה משלימה ללא תקופת אכשרה, לצורך קבלת החזרים של 50% (ואף יותר) על עד 20 טיפולים בשנה במסגרת פוליסת בריאות בסיסית (מצומצמת). מחירי התכניות נגישות בהחלט (כ-25 עד 50 ש”ח לחודש למבוגר בלבד).

מוזמנים ליצור איתי קשר ולהתחיל לבנות את הקשר החדש ביננו – יחד נבדוק את הכיסוי הביטוחי שלכם על מנת שנוכל לשים את העניין הכלכלי בצד ולהתרכז בעיקר – הבריאות הפיזית והנפשית שלכם.

*למען הסר ספק: אינני צד בעסקאות ביטוח ו/או נהנה מתמלוגים על מכירת פוליסות; אינני ממליץ על תכניות ביטוח או נושא באחריות כלשהי למוצר/שירות שניתן ע”י חברת ביטוח זו או אחרת. האחריות על בדיקה/רכישה/מימוש הפוליסה הינה על רוכש הפוליסה בלבד מול סוכנות הביטוח הרלוונטית.

לא בטוחים מה הצעד הראשון?

השאירו פרטים לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית
ללא עלות:

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email